top of page
peruk kategori resmi

TÜL PERUK
MEDİKAL PERUK
STANDART PERUK

Peruk Ürünlerimiz Hakkında Tüm Bilgiler!
Platin Peruk Antalya şubemizde yüzlerce modelde peruk sergisi mevcuttur. Tamamı gerçek insan saçından imal edilen sergimiz şubemizin en üst katında 150m2 bir alanda sergilenmektedir. Deneyim alanları ile dilediğiniz peruk modellerini bire bir deneyerek inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz aşağıda peruk çeşitleri nelerdir peruk çeşitlerinin özelliklerini bilgilerinize sunuyoruz.
 

Tül Peruk Nedir ?

%100 hava alması hedefi ile Tepe kısmı tamamen tül, iç kısmı ise ince dantelden imal edilir. Tepe kısımları transparandır ve çok incedir. Kabarık saçları sevmeyenler için mükemmel bir sonuç verir. Tepeden bakıldığında kendi kafa deriniz görünmektedir. Bu ürünlerimizde tepe ayrımı istenildiği gibi değiştirilebilmektedir.Kullanım konforu ve doğallığı nedeniyle hem sağlık kullanımı hem de Show dünyasında sıkça tercih edilen ürünlerdir. İstendiği zaman takıp çıkarabileceğiniz ürünler olduğundan derinize hiçbir zararı olmamakla birlikte gündelik hayatta kullanımı çok rahattır. Ön kısımlarındaki yapıştırma alanları sayesinde istenildiğinde yapıştırılarak kullanılabilir. Kullanım ömürleri ortalama 8 ay – 24 ay arasındadır.

Medikal Peruk Nedir ?

Tepe kısmı yumuşacık ve çok ince bir kumaştan, ön kısmı tamamen tülden ve iç kısmı ise ince dantel’den imal edilen %100 havadar saç ayrımı her noktadan ayırabilen tepe kısmı deri görünümlü olan el işçiliği peruklardır. Tül peruklara göre kullanım ömrü daha uzundur. 
Kullanım konforu ve doğallığı açısından çokça tercih edilen bir peruk grubudur. İstenildiği an takıp çıkarılabilir, gündelik hayatta kullanımı çok rahattır ve dilediğinde yapıştırılarak kullanılabilir. Kullanım ömürleri ortalama 8 ay – 24 ay arasındadır.

Standart Peruk Nedir ?

Tepe kısmı deri görünümlü iç kısmı ince dantelden imal edilen saç ayrımı sabit olup kullanım ömrü en fazla olan peruk işçilikleridir.

Kullanım konforu rahat olan sağlık kullanımı için uygun ürünlerdir. Tül ve medikal peruklara göre işleniş biçimi daha kolay olduğundan ötürü fiyatları daha uygun olan ürünlerdir. Kullanım süreleride en uzun olan ürünlerdir. 1 ila 3 yıl arasında kullanılabilmektedirler.

bottom of page