top of page
Mikro Kaynak Saç Uzatma Yöntemleri Hakkında Tüm Bilgiler !

Mikro Kaynak Hakkında Tüm Bilgilere sahip olacağınız Bu Sayfamızda Soru Cevap Şeklinde Hazırladığımız mikro kaynak Hakkında Sizin İçin değerli bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. 

Genelde piyasada daha uygun fiyata yapılan ve Mikro ve medikal kaynak adı altında bahsi geçen çoğu uygulamanı sonucu hüsrandır.

Gerçek bir Mikro veya Medikal kaynak uygulamasının fiyatı Saç Kalitesi , işçilik kalitesi , ve yapıştırıcısından dolayı daha yüksektir. 

Saçlarınızın zarar görmesini istemiyor ve aynı zamanda kaynak olduğu da belli olmasın istiyorsanız en son tekniğe sahip mikro kaynak uygulaması tek  tercihtir. Bir çok firma daha uyguna aldıkları Çin den getirttikleri malzeme ve ürünlerle piyasada kötü uygulamalara ve internet üzerinde de doğru olmayan yanlış bilgi kirliliğine sebebiyet vermektedir.

Bu nedenle siz kaynak kullanıcıları mikro kaynak hakkında bir çok aramalar yaparak doğruyu bulmakta zorlandığınızı biliyor ve Bu Mikro Kaynak Bilgi Merkezi Platformunda bilgi kirliliği olmadan sadece mikro saç kaynak ile ilgili tüm Bilgileri Soru Cevap şekline Aşağıda ilgilerinize sunuyoruz.
 

Biz PLATİN PROFESSIONAL olarak yapmış olduğumuz tüm uygulamanın her zaman arkasındayız.

Antalyada Mikro Kaynak yapan kuaförler diye araştırmalar yapıyorsanız PLATİN PROFESSIONALOlarak Biz Sizlere en iyisini sunmak için Hizmetinizdeyiz Güzellikle ilgili tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve istediğiniz gibi görünmek için yanınızdayız. Kısa bir sürede mükemmel görünmenizi ve kendinizi harika hissetmenizi sağlayabiliriz Hizmetlerimizle kendinizi şımartın ve güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bize güvenin!

sorucevap
Mikro Kaynak Saç Uzatma Yöntemleri Tüm Soru ve Cevapları
 • Ücretsiz konsültasyon hizmeti

  15 dk.

 • Bu Hizmet randevunuzun kesinleşmesi için ön ödeme tutarı 1000₺ dir.

  2 sa.

  ₺9.000 Türk lirası
 • Bu Hizmet randevunuzun kesinleşmesi için ön ödeme tutarı 1000₺ dir.

  3 sa. 30 dk.

  ₺4.000 Türk lirası
 • Bu Hizmet randevunuzun kesinleşmesi için ön ödeme tutarı 300₺ dir.

  1 sa.

  ₺1.000 Türk lirası
bottom of page