top of page
2m kuaför hakkında

Biz Kimiz ?

1973 Ten beri Hizmet veren Platin markası

8 Mart 2020 yılı itibari ile Meslektaşımız Murat KOCATAŞ ve ekibi  ile 4 yıllık Platin Profesyonel eğitimlerini tamamlayıp %100 müşteri memnuniyeti hedefleyerek antalya şubemiz hizmete açılmıştır.

''istediğin gibi görün'' sloganımızla sizleri değişime davet ediyoruz.

Yol tarifi al

murat kocataş

Neden Platin Peruk ?

Bizim için önemli olan ne biliyormusunuz?

Misafirlerimizin İşletmemize ilk adım attığında duyduğumuz heyecanı bugün hala hissedebilmemiz.

Saçlarınız işimizin büyük bir parçası olsada sizinle kurduğumuz iletişim, taleplerinizi anlamak ve onlara yanıt verebilmek bunun için çabalamak, öğrenmek, kendimizi geliştirmekte bir okadar önemli...

İşimizi ciddiye alıyoruz

Çünkü saçlarınıza ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz

Çünkü bizim için ne kadar değerli olduğunuzu biliyoruz...   ~  Murat KOCATAŞ ~

p.jpeg

İşletmemiz ihtiyaçlarınız ve vereceğimiz hizmetler doğrultusunda en güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir.

Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz.

Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup her kullanımdan sonra cerrahi sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

 

Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.

Ekibimizin profesyonel elleri uzun yıllar süren birikim ve tecrübe sayesinde rahatlamanızı ve salonumuzdan mutlu ve sağlıklı ayrılmanızı sağlayacaktır.

Ekibimizdeki kişiler her ay düzenlenen eğitimlerle ve 2 haftada bir yapılan toplantılar ile sizlere en iyi servisi sunmak ve müşteri memnuniyeti için kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.

Sınırsız müşteri memnuniyetini kendilerine amaç edinen ve kendi dallarında profesyonel olan ekibimiz sizlere servis vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Bilmeniz Gerekenler?

Platin Peruk Markasını farklı yapan özellikler neler? Sizin için sıraladık

1

Siz ‘’Özelsiniz’ ibaresini Lafta Değil Uygulamada Yaşatıyoruz.

Platin Firmasında  cildinize, tırnağınıza, saçınıza, saçınızın tek bir teline dahi yapılan işlemlerde kullanılan her türlü malzeme cerrahi sterilizasyon koşullarında hijyenik hale getirilir. Kullanılan her havlu, her tarak, her fırça, her makas veya aklınıza ne gelirse sizin önünüzde hijyenik tek kullanımlık paketinden çıkarılarak kullanılmaktadır. Tüm malzemeler kullanım aşamasına gelene kadar cerrahi sterilizasyon aşamalarının hepsinden geçmektedir.

2

Sağlığınıza Azami Ölçüde Dikkat Ediyoruz


Kuaför salonlarında sağlıkla ilgili kriterlere dikkat edilmediğinde birçok hastalığın bulaşma riski ortaya çıkabilir. Biz de bu bilinçle Hizmetimizde benimsediğimiz ‘’önce sağlık’’ anlayışımızdan Platin olarak taviz vermiyoruz. Bizim için tek prensip daha güzel olmanız değil, sağlıklı bir şekilde daha güzel olmanız. Bunun için hijyen koşullarından havalandırmanın ayarlanmasına, ikramlarımızdan işletmemizde kullanılan malzemelerin kalitesine kadar birçok konuda sağlık koşullarını göz önünde bulunduruyoruz. Çalışanlarımızı sağlık ve sterilizasyon koşulları hakkında sürekli bilgilendiriyoruz.

3

Sizi Mutlu Etmek İçin İletişim Kanallarımızı Açık Tutuyoruz

Biz sadece sizden gelen geribildirimler sayesinde hizmet kalitemizi iyileştirebileceğimizi düşünüyoruz. Bu yüzden anketler ve gölge müşteri araştırmalarıyla hizmet kalitemizi denetliyor, eksik yanlarımızı görüyor ve onları iyileştirmek için çalışmalar yapıyoruz. İnternet sitemizde iletişim bölümünden ya da Facebook,İnstagram ve WhatsApp gibi kanallarımızı kullanarak bize mesaj göndererek her türlü geribildiriminizi iletebilirsiniz.

4

Sadece İtibarlı Markaların Ürünlerini Kullanıyoruz

İşletmemizde profesyonel makyaj & saç ürünlerini kullanıyoruz.

  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
bottom of page