top of page

Hakkımızda

blogyazari

Biz Kimiz ?

1973 yılından bu yana bütün saç uzatma sistemlerinin imalat ve uygulamasını yapmakta olup edindiğimiz tecrübe ve birikim ile sektöre yön vermekteyiz. Dünya’daki bütün saç kalite gruplarına hitap eden firmamız, buna istinaden dünyanın bir çok noktasından saç ithal etmektedir.

Türkiye’de ve Dünya’da bir çok kuaför salonuna ürün temin etmekteyiz. İşletmemiz ihtiyaçlarınız ve vereceğimiz hizmetler doğrultusunda en güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir. Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz. Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup her kullanımdan sonra cerrahi sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekimiz sektöredeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar. Ekimizin profesyonel elleri uzun yıllar süren birikim ve tecrübe sayesinde rahatlamanızı ve salonumuzdan mutlu ve sağlıklı ayrılmanızı sağlayacaktır. Ekibimizdeki kişiler her ay düzenlenen eğitimlerle ve 2 haftada bir yapılan toplantılar ile sizlere en iyi servisi sunmak ve müşteri memnuniyeti için kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.

Sınırsız müşteri memnuniyetini kendilerine amaç edinen ve kendi dallarında profesyonel olan ekimiz sizlere servis vermekten mutluluk duyacaktır.

Murat Kocataş

Neden Platin?

Bizim için önemli olan ne biliyormusunuz?

Misafirlerimizin İşletmemize ilk adım attığında duyduğumuz heyecanı bugün hala hissedebilmemiz.

Saçlarınız işimizin büyük bir parçası olsada sizinle kurduğumuz iletişim, taleplerinizi anlamak ve onlara yanıt verebilmek bunun için çabalamak, öğrenmek, kendimizi geliştirmekte bir okadar önemli...

İşimizi ciddiye alıyoruz

Çünkü saçlarınıza ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz

Çünkü bizim için ne kadar değerli olduğunuzu biliyoruz...   ~  Murat KOCATAŞ ~

blogyazari

Bilmeniz Gerekenler?

İşletmemiz ihtiyaçlarınız ve vereceğimiz hizmetler doğrultusunda en güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir.

Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz.

Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup her kullanımdan sonra cerrahi sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

 

Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.

Ekibimizin profesyonel elleri uzun yıllar süren birikim ve tecrübe sayesinde rahatlamanızı ve salonumuzdan mutlu ve sağlıklı ayrılmanızı sağlayacaktır.

Ekibimizdeki kişiler her ay düzenlenen eğitimlerle ve 2 haftada bir yapılan toplantılar ile sizlere en iyi servisi sunmak ve müşteri memnuniyeti için kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.

Sınırsız müşteri memnuniyetini kendilerine amaç edinen ve kendi dallarında profesyonel olan ekibimiz sizlere servis vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

PLATİN Markasını farklı yapan özellikler neler? Sizin için sıraladık

1

Sağlığınıza Azami Ölçüde Dikkat Ediyoruz


Kuaför salonlarında sağlıkla ilgili kriterlere dikkat edilmediğinde birçok hastalığın bulaşma riski ortaya çıkabilir. Biz de bu bilinçle Hizmetimizde benimsediğimiz ‘’önce sağlık’’ anlayışımızdan Platin olarak taviz vermiyoruz. Bizim için tek prensip daha güzel olmanız değil, sağlıklı bir şekilde daha güzel olmanız. Bunun için hijyen koşullarından havalandırmanın ayarlanmasına, ikramlarımızdan işletmemizde kullanılan malzemelerin kalitesine kadar birçok konuda sağlık koşullarını göz önünde bulunduruyoruz. Çalışanlarımızı sağlık ve sterilizasyon koşulları hakkında sürekli bilgilendiriyoruz.

2

Siz ‘’Özelsiniz’ ibaresini Lafta Değil Uygulamada Yaşatıyoruz.

Platin Firmasında  cildinize, tırnağınıza, saçınıza, saçınızın tek bir teline dahi yapılan işlemlerde kullanılan her türlü malzeme cerrahi sterilizasyon koşullarında hijyenik hale getirilir. Kullanılan her havlu, her tarak, her fırça, her makas veya aklınıza ne gelirse sizin önünüzde hijyenik tek kullanımlık paketinden çıkarılarak kullanılmaktadır. Tüm malzemeler kullanım aşamasına gelene kadar cerrahi sterilizasyon aşamalarının hepsinden geçmektedir.

3

Sizi Mutlu Etmek İçin İletişim Kanallarımızı Açık Tutuyoruz

Biz sadece sizden gelen geribildirimler sayesinde hizmet kalitemizi iyileştirebileceğimizi düşünüyoruz. Bu yüzden anketler ve gölge müşteri araştırmalarıyla hizmet kalitemizi denetliyor, eksik yanlarımızı görüyor ve onları iyileştirmek için çalışmalar yapıyoruz. İnternet sitemizde iletişim bölümünden ya da Facebook,İnstagram ve WhatsApp gibi kanallarımızı kullanarak bize mesaj göndererek her türlü geribildiriminizi iletebilirsiniz.

bottom of page