top of page

Denemeniz gereken örgülü topuz saç modelleri 2018

Güncelleme tarihi: 11 Nis 2020örgülü saç modelleri

Örgüler, sezonun trend saç modelleri içinde yer almaya devam ediyorlar. Şimdi sizlere denemeniz gereken birkaç örgü topuz modeli bulduk. Farklı ve yeni bu topuzlar sizinde çok hoşunuza gidecek.

Bir şelale örgü, balık kuyruğu örgü veya sıradan günlük üç-telli örgüler olması önemli değil, örgüler hemen hemen her saç modeline eklenebilir ve size daha güncelleştirilmiş bir görünüm verir.Saç örgü modeli yeteneklerinizi geliştirip istediğiniz bir örgü modeli ile harika topuz modelleri yapabilirsiniz Hepimiz örgüleri seviyoruz aşağıda paylaştığımız örgülü topuz modellerini sizde istediğiniz örgü şekli ile saçlarınızda deneyin. Şık ve ekstra şık bir görünüm için makyaj ve kıyafetiniz ile destekleyin!

Aşağıdaki örgülü ense topuzu modeli size ilham verecek en güzel topuzlardan…Farklı stiller giydiğinizde deneyebiileceğini şık bir saç modeli.Ense kısmı açık elbise ve kıyafetler ile harika görünecek topuzlardan.Zaman zaman yeni ve taze bir görünüm için saçlarınızı örgü topuz yapmak idealdir.

İşte size yeni bir gelin örgü topuzu modeli. Örgüler saçların yan kısımlarından örülüp arkadaki saçla birleştirilip ensede toplanır.özel veya şık olmanız gereken bir gün için muhteşem görünmenize yardımcı olacaktır.

#2017 #saçönerileri #örgülügelinsaçı #saçmodelleri #örgülüsaçlar #örgüsaçmodeli2017 #antalyagelinsaçı #saçörgüsü #2018

301 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
bottom of page