top of page

Keratin Saç Bakımı ve Kalıcı Düzlük Yaratan Brezilya Fönü Hakkında Bilgi

Güncelleme tarihi: 21 May 

Keratin Saç Bakımı ve Kalıcı Düzlük Yaratan Brezilya Fönü Hakkında Bilgi

Profesyonel kalıcı düzleştirme saç bakımında Profesyonel markaların ürünlerini tercih etmekteyiz.

Keratin saç bakımı ve kalıcı saç düzleştirme denince kimileri saça zarar verdiğini kimileri ise çok faydalı olduğunu hatta bir çok keratin bakımı yaptıranlar hiç bir faydasını görmediğini söylemektedir. Keratin içerikli Bu tür ürünler bir kaç farklı kullanım şekli ile ve bir çok saç sorununa çözüm sunar. Bu sayfamızda PLATİN MARKASI olarak bu işin kalbi olan Brezilya ülkesine birçok ekibimizle beraber bu ürünü yerinde deneyimleyerek eğitim aldığımız profesyonel saç bakımı olan CADIVEU markasına ait BRASIL CACAU kalıcı saç düzleştirme ve keratin bakımı hakkında sizlere tecrübe ve bilgilerimizi aktaracağız.

Keratin Bakımı Nedir Ne İşe Yarar ?

Keratin saç telindeki pulcukları kaplayarak saç teline karşı koruyucu bir kalkan oluşturur ve saçı çevresel etkenlere karşı koruma sağlar. Gözle görünen ve hissedilen muhteşem sonuçlar ile saçlarınız eski sağlıklı yapısına kavuşur. Yıpranmaları onarır, saçı içten dışa doğru onarır ve güçlendirmek için saç hücresine nüfuz eder. Saçların ölü hücresini atmasına yardımcı olarak saç yüzeyine pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. Saçın ihtiyacı olan nemi sağlayarak besler ve işlemden sonra derinin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

Kalıcı düzleştirme Brezilya fönü ve Keratin Bakımının Faydaları ?

3-6 aya kadar kalıcı düzlük sağlar

Saç karışmasını kalıcı olarak önler

✅ Kimyasal işlemlere karşı korur

✅ Saçın sağlığını iyileştirir

✅ Elektiriklenmeyi giderir

✅ Yoğun parlaklık sağlar

✅ Saçın güçlenmesini sağlar

✅ Saçın boyasını sabitler

✅ Yüksek ısılara karşı korur

✅ Şekillendirme süresini azaltarak size Zaman kazandırır.

Kalıcı düzleştirme Brezilya fönü saçlarda ne kadar kalıcıdır ?

Brasil cacau Keratin Düzleştirme olarak 3 ila 6 Aya kadar kalıcılığı vardır.

Profesyonel Uygulayıcı ekibimiz tarafından Tavsiye edilen evde destekleyici Profesyonel bakım ürünleri kullanarak bu uygulama daha uzun süre saçlarda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kalıcı düzleştirme Brezilya fönü Uygulaması Hangi saç tiplerine uygulanabilir ? Keratin Bakım ürün her saç tipine uygulanabilir.

Özellikle kıvırcık saçları düzleştirirken veya yıpranmış saçların kalitesini arttırmak amacıyla kullanılabilir.

Röfleli veya boyalı saç olması önemli değildir.

Fakat özellikle çok yıpranmış saçlarda saç sağlığını korumak adına pres ısı derecesini düşük seviyelerde tutarak işlemi uyguluyoruz. Kalıcı düzleştirme Brezilya fönü Uygulaması sonrası nasıl sonuçlar elde edilir?

İsteğiniz doğrultusunda saçınızı kalıcı olarak düzleştirebilir.Keratin Bakımı uygulama sonrasında sağlıklı, parlak, rahat şekil alabilen ve kolay taranabilen saçlara sahip olursunuz.

Yıpranmış saçları onarır mı? Evet Özellikle çok yıpranmış saçlarda gözle görülür farklar elde edilir. Kimyasal işlem öncesinde mi kullanılması gerekir ? Aynı gün saça boya/röfle uygulaması yapılabilir mi?

Keratin Bakım ürününü salonda kimyasal işlemlerden sonra kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Öncelikle boya veya röfle gibi renklendirme işlemlerinizi tamamlayıp ve akabinde profesyonel saç bakımını uyguluyoruz.

Bakım işlemlerinde pres yapılmasa olur mu?

Bakım işleminde Pres işlemi ürünün ısı ile aktifleşmesini sağlayarak bakımın saç tellerine daha iyi nüfuz etmesini sağlamaktadır.

Fakat Saçları nın yapısının değişmesini istemeyenler için pres işlemi uygulamadan sadece fırça ve fön yardımı ile bu bakımı uygulatabilirsiniz. Önceden yapılmış diğer düzleştirme veya bakım ürünlerinin üzerine uygulama yapılabilir mi? Farklı bir bakım veya düzleştirme işlemi yapıldıysa üzerine BRASIL CACAU kalıcı saç düzleştirme ve keratin bakımı Bakım ürününü uygulanabilir. Uygulama sonrasında saçlar yıkanabilir mi?

Özellikle BRASIL CACAU kalıcı saç düzleştirme ve keratin bakımı Saç ürününü diğer klasik ürünlerden ayıran en önemli farkı hemen yıkanabilir olmasıdır.

Bu sayede uygulama yapılan kişi günlük hayatına devam edebilir.

Havuza denize girebilir, spor yapabilir, saçlarını dilediği gibi şekillendirebilir veya yıkayabilir.

462 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page