top of page

COVID-19 Pandemi Sürecinde İşletmemizin Güncel Tedbir ve Hizmet politika detayları aşağıdaki gibidir.

Hizmet taleplerinizi en iyi şekilde yönetebilmemiz için %100 randevu sistemi ile çalışmaktayız Randevularınızı aşağıdaki kanallarımızdan biri ile kolayca oluşturabilirsiniz

Instagram logosu

Çalışma saatlerimiz 

Pazartesi - Cumartesi 10:00 - 19:30  Pazar Kapalı

Mağazamız 3 katlı olup toplam 500m2 dir. hizmet alanlarındaki iki servis arası koltuk mesafemiz 3.60 metredir. Tüm çalışma ekibimiz maske ile servis vermektedir.

Misafirlerimizin Mağazamıza fiziki temaslarında giriş esnasında maske kontrolü, ateş ölçümü, el sterilizasyonu ve HES kodu Sorgulaması Yapılmaktadır. Aynı zamanda Tüm ekibimizin HES kodlarını Misafirlerimizle paylaşmaktayız.

Hizmet esnasında yapılan işlemlerinizin ve müşteri kaydınızı Kalem ve kağıt temasınızın olmaması için cep telefonunuza bir link yardımıyla kaydınızı dijital Yöntemlerle tamamlıyoruz.

İşlemlerde kullanılan her türlü malzeme cerrahi sterilizasyon koşullarında hijyenik hale getirilmektedir. Kullanılan her havlu, her tarak, her fırça, her makas veya aklınıza ne gelirse, sizin önünüzde hijyenik tek kullanımlık paketinden çıkarılarak kullanılmaktadır. Tüm malzemeler, kullanım aşamasına gelene kadar cerrahi sterilizasyon aşamalarının hepsinden geçmektedir.

Tüm misafirlerimizin ve çalışan ekibimizin belli aralıklarla el sterilizasyonu sağlaması için bir çok noktada hijyen standlarımız mevcuttur.

Her bir hizmet sonrası temas noktalarının sterilizasyonu sağlandıktan sonra bir diğer servis verilmektedir.

Personel ve Misafir lavabolarımız ayrı olup her biri her kullanım sonrası anlık sterilizasyonu Gerçekleştirilmektedir.

İşletmemizde kapalı su ve soda dışında herhangi kahve,çay v.b gibi ikramlar yapılmamaktadır.

Ödemelerinizi temassız yapabilmeniz için tüm ödeme alt yapımızı günümüzün güncel teknolojisiyle yeniledik.

SAĞLIK DOLU GÜNLER DİLERİZ

  • Instagram - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember

Copyright PLATİN PROFESSIONAL 2024 Tüm hakları saklıdır

bottom of page